Brook Preloader

Тіломоделююча програма

Комплексне ефективне вирішення проблем з станом шкіри та підшкірно жирової клітковини.

В програму входить пілінг всього тіла, що знімає омертвілі сухі клітини епідермісу, дає можливість молодим клітинам отримувати більше вологи та поживних речовин.

Другим етапом є тіломоделюючий масаж всього тіла: спини, ніг, живота, рук. Саме загальний вплив на все тіло забезпечить найкращий лімфодренаж, повноцінне кровопостачання (насичення тканин киснем, поживними речовинами), активізує обмін речовин.

Важлива глобальна робота з фасціями, бо напруга в одній ділянці тіла передається на інші віддалені ділянки, де і проходять патологічні зміни - і в таких випадках робота на проблемній ділянці малоефективна.

Третій етап - антицелюлітне обгортання. Спеціаліст масажного центру Milon Sport & Wellness підбере маску для тіла фірм SPANY або BRUNO VASSARY, яка буде найбільш ефективною  для вашого тіла.

Завершальний четвертий етап програми - приємний лімфодренажний масаж з відновлювальним поживним кремом з використанням бамбукових паличок.

Найбільш ефективна процедура для корекції фігури, нормалізації обміну речови володіє вираженим лімфодренажним та ліфтінговим ефектом.

Вартість сеансів:
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
--- 1 800 грн
Всі ціни
Онлайн запис