Brook Preloader

Релаксуючий напрямок та СПА

service list

Аромарелаксуючий масаж

Після щоденної метушні усім нам хочеться відпочити від справ і скинути з себе тягар повсякденних турбот і тривог. Саме стреси, емоційна напруга, виснаження являються першопричиною більшості хвороб.

Як тіло, так і мозок потребують перезавантаження та релаксації.

Аромарелаксуючий масаж потребує особливої затишної атмосфери, підбираються індивідуальні аромамасла, промасовується все тіло від кінчиків пальців до голови.

service list

Масаж голови

Унікальна процедура для зняття напруги та відновлення кровотоку головного мозку. Це не тільки чудова релаксуюча процедура, але й оздоровча.

service list

Масаж стоп

Масаж стоп виділяється, як окрема процедура з потужним релаксуючим та загальнооздоровчим ефектом. Ноги піддаються серйозному навантаженню, але зазвичай ми забуваємо про їхнє оздоровлення до появи болей та проблем з суглобами. На стопах розміщується безліч біологічно активних точок при порушенні циркуляції в яких виникають порушення роботи внутрішніх органів.

Вони мають надзвичайно важливе значення для нашої постави та нормальної роботи опорно-рухового апарату.

Циркуляція крові в ногах  носить назву «друге серце», тому необхідно повноцінне відновлення притоку артеріальної крові та виштовхування венозної крові, лімфи. Саме в стопах та гомілках формується значна кількість блоків для кровотоку.

Враховуючи побажання клієнта буде проводитись саме такий масаж,який є необхідним в даному випадку.

service list

Масаж в 4 руки

Якщо Ви змучились від щоденних проблем, безперервної метушні, не знаходити можливості приділити багато часу своєму здоров’ю, масажний центр Milon пропонує пройти сеанс масажу в 4 руки, який занурить Вас у світ гармонії та життєдайної енергії, розслабить все ваше тіло, дозволить сповна насолодитись незвичним приємним відчуттям та отримати повноцінний ефект процедури за більш короткий проміжок часу.

service list

СПА-процедура "Марципанова насолода"

Вишукана процедура для самих вибагливих шанувальників СПА. Відбірні інгредієнти: масло солодкого мигдалю, ефірні олії мигдалю, сік абрикосу та обліпихова олія - забезпечують аристократичний догляд за тілом, збагачують шкіру великою кількістю корисних речовин, вітамінами, мінералами. Чудовий аромат а дозволить отримати повноцінну насолоду від процедури. Процедура включає пілінг тіла, масаж в 4 руки, марципанове обгортання.

service list

Стоунмасаж

Глибоке прогрівання тканини під час масажу каменями, їх енергетичний вплив та властивості, роблять цю процедуру неповторною. Людина входить в особливий стан гармонії і релаксу.

Стимулюються енергетичні центри організму.Стоунтерапія виконується спеціальними каменями вулканічних порід. Вони формувалися на схилах діючих вулканів. Ці камені містять величезну кількість корисних мікро- і макроелементів, володіють високою щільністю і здатні довгий час зберігати тепло.

Запишіться до нас на прийом

Онлайн запис