Brook Preloader

Релаксуючий напрямок та СПА

service list

Аромарелаксуючий масаж

Після щоденної метушні усім нам хочеться відпочити від справ і скинути з себе тягар повсякденних турбот і тривог. Саме стреси, емоційна напруга, виснаження являються першопричиною більшості хвороб.

Як тіло, так і мозок потребують перезавантаження та релаксації.

Аромарелаксуючий масаж потребує особливої затишної атмосфери, підбираються індивідуальні аромамасла, промасовується все тіло від кінчиків пальців до голови.

service list

Масаж в 4 руки

Якщо Ви змучились від щоденних проблем, безперервної метушні, не знаходити можливості приділити багато часу своєму здоров’ю, масажний центр Milon пропонує пройти сеанс масажу в 4 руки, який занурить Вас у світ гармонії та життєдайної енергії, розслабить все ваше тіло, дозволить сповна насолодитись незвичним приємним відчуттям та отримати повноцінний ефект процедури за більш короткий проміжок часу.

service list

СПА-процедура "Марципанова насолода"

Вишукана процедура для самих вибагливих шанувальників СПА. Відбірні інгредієнти: масло солодкого мигдалю, ефірні олії мигдалю, сік абрикосу та обліпихова олія - забезпечують аристократичний догляд за тілом, збагачують шкіру великою кількістю корисних речовин, вітамінами, мінералами. Чудовий аромат а дозволить отримати повноцінну насолоду від процедури. Процедура включає пілінг тіла, масаж в 4 руки, марципанове обгортання.

service list

Стоунмасаж

Глибоке прогрівання тканини під час масажу каменями, їх енергетичний вплив та властивості, роблять цю процедуру неповторною. Людина входить в особливий стан гармонії і релаксу.

Стимулюються енергетичні центри організму.Стоунтерапія виконується спеціальними каменями вулканічних порід. Вони формувалися на схилах діючих вулканів. Ці камені містять величезну кількість корисних мікро- і макроелементів, володіють високою щільністю і здатні довгий час зберігати тепло.

Запишіться до нас на прийом

Онлайн запис