Brook Preloader

Прийом кінезіолога

З давніх часів люди знали, що в нас закладені всі можливості для самозцілення. Необхідно лише зрозуміти організм та створити йому необхідні умови.

Сучасний науковий напрямок медицини «Прикладна кінезіологія» дає можливість розглядати наше тіло, як єдине ціле. М’язи рефлекторно пов’язані з усіма внутрішніми органами, нервовою та ендокринною системами, з обмінними процесами та енергетичним балансом нашого організму. Основним діагностичним методом Прикладної кінезіології є м'язове тестування (оцінка сили та тонусу скелетних м’язів). Виявлення змін тонусу м’язів дає  можливість знайти причини порушень, захворювань, підібрати правильну схему лікування, проконтролювати процес відновлення організму. Це і пояснює високу ефективність «Прикладної кінезіології».

«Прикладна кінезіологія дозволяє тілу розповісти лікарю, що потрібно зробити. Мова тіла ніколи не обманює. Тіло - інструмент найточнішої діагностики та терапії.» - слова одного з засновників «Прикладної кінезіології» І.Р. Шмідта.

Покази для проведення:

бажання зберегти здоров’я у всіх його проявах

захворювання опорно-рухового апарату ( остеохондроз, спондильоз, артроз, міалгія, міогелез, тендиніт, периартроз та ін)

порушення постави ( сколіоз, деформація грудної клітки, видимі порушення в сидячому положенні та при стоянні)

больові відчуття у спині, шиї, кінцівках

захворювання нервової системи ( неврит, невралгія, люмбалгія, стан після перенесеного інсульту та ін)

захворювання внутрішніх органів ( проблеми травної, серцево -судинної, дихальної, видільної та репродуктивної систем організму)

порушення обміну речовин ( інтоксикація, гормональний збій, діабет, ферментна недостатність, глистна інвазія, алергія та ін)

стан після перенесеної травми хребта, черепа, інших кісток та суглобів

Вартість сеансів:
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
Прийом Ольги Навольської 60 хв 1 400 грн
Прийом Ольги Навольської 30 хв (діти до 13 р) 1 000 грн
Діагностика кінезіолога 60 хв 1 000 грн
Всі ціни
Онлайн запис