Brook Preloader

Лікувально-оздоровчий напрямок

service list

Прийом кінезіолога

З давніх часів люди знали, що в нас закладені всі можливості для самозцілення. Необхідно лише зрозуміти організм та створити йому необхідні умови.

Сучасний науковий напрямок медицини «Прикладна кінезіологія» дає можливість розглядати наше тіло, як єдине ціле. М’язи рефлекторно пов’язані з усіма внутрішніми органами, нервовою та ендокринною системами, з обмінними процесами та енергетичним балансом нашого організму. Основним діагностичним методом Прикладної кінезіології є м'язове тестування (оцінка сили та тонусу скелетних м’язів). Виявлення змін тонусу м’язів дає  можливість знайти причини порушень, захворювань, підібрати правильну схему лікування, проконтролювати процес відновлення організму. Це і пояснює високу ефективність «Прикладної кінезіології».

«Прикладна кінезіологія дозволяє тілу розповісти лікарю, що потрібно зробити. Мова тіла ніколи не обманює. Тіло - інструмент найточнішої діагностики та терапії.» - слова одного з засновників «Прикладної кінезіології» І.Р. Шмідта.

service list

Кінезіомасаж

Кінезіомасаж – це система роботи із опорно-руховим апаратом (м’язи, фасції, зв'язки, хребет, суглоби ) та, в деякій мірі,  з біомеханікою внутрішніх органів.

За допомогою мануального м'язевого тестування спеціаліст визначає проблемну ланку в організмі клієнта, що дозволяє підібрати індивідуальну  методику впливу на організм. Ця методика особлива тим, що ми маємо можливість за допомогою масажу впливати на причину виникнення проблеми, а не тільки усувати наслідки ( біль, набряки, обмеження руху, порушення постави, швидка втомлюваність та ін.)

service list

Лікувально-оздоровчий масаж

Лікувально-оздоровчий масаж рекомендується для лікування та профілактики захворювань:

  • опорно- рухової та нервової систем (сколіоз, остеохондроз, остеопороз, артрози, міозити , невралгії та ін.)
  • серцево- судинної та дихальної систем ( органів травлення, порушення обміну речовин, гормонального дисбалансу та ін.)

service list

Масаж для вагітних

Жінка - це чудове ніжне творіння! Вона дарує нове життя цьому світу! Варто попіклуватись про стан її здоров’я, як в період вагітності, так і після пологів.

Для вагітних масаж відрізняється ніжністю рухів та положенням жінки.

service list

Дитячий масаж

Важливою методикою гармонійного розвитку дитини є дитячий оздоровчий масаж. Нажаль, все частіше встановлюють діагноз порушення постави, сколіозу, плоскостопості у дітей. Це пов’язано з зростанням навантаження на хребет при навчанні, обмеженням фізичного навантаження, ігри з гаджетами, перебування в стресовому стані.

Регулярні сеанси масажу сприяють нормалізації роботи нервової системи, підвищують функціональну здатність опорно-рухового апарату та витривалість до навантаження. Масаж впливає на розвиток мовлення, емоційний стан дитини.

Дитячий масаж є унікальним дієвим засобом профілактики захворювань хребта та закладає фундамент фізичного та психологічного здоров’я.

В мережі масажних центрів Мілон проводиться масаж дітям від 3-ох років.

service list

Медовий масаж

З давніх часів люди використовували цілющу силу меду. Це унікальний дар природи, який фахівці масажного центру використовують для лікування та оздоровлення людини. Найбільш вражає потужний детоксикаційний вплив даної процедури. Крім того, мед насичує організм вітамінами, мінералами та іншими біологічно активними речовинами, покращує кровообіг та лімфодренаж.

Для цієї методики слід відзначити протипокази до проведення процедури:

  • непереносимість продуктів бджільництва
  • захворювання шкіри в ділянці нанесенні меду
  • лихоманка
  • серцево-судинні захворювання
  • онкозахворювання

service list

Баночний масаж

Це старовинна методика цілительства, якою володіли, як мистецтвом, знахарі  в наших широтах. Усім також відомий баночний масаж, як важливий елемент китайської медицини.

В сучасних умовах фахівці масажного центру MILON Sport & Wellness поєднують знання накопичені століттями з сучасними дослідженнями.

Запишіться до нас на прийом

Онлайн запис